Vyberte si nové kolo

Vítejte na stránkách Poděbradské prodejny jízdních kol VondrBike!

Jsme tu pro všechny cyklisty a cyklistky, kteří hledají kvalitní a spolehlivá kola. Na našich webových stránkách najdete širokou nabídku kol různých značek a typů - od horských kol a silničních kol až po elektrokola. Věříme, že si z naší nabídky vyberete to správné kolo pro své potřeby.

Pokud byste si rádi prohlédli naše kolo více zblízka, neváhejte navštívit naší prodejnu. Rádi vám ukážeme naše kolekce a poradíme vám s výběrem.

Nabízíme také servis a údržbu kol všech značek. Naši zkušení technici se postarají o to, aby vaše kolo bylo vždy v perfektním stavu. Stačí si u nás objednat servis a my se o zbytek postaráme. 

Máte dotazy, nebo potřebujete poradit s výběrem kola?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to správné kolo pro vaše potřeby. Kontakty

Pokud byste si chtěli kolo prohlédnout online, nevadí! Na následujících odkazech si klikněte na aktuální nabídky a můžete si vybrat z našich nejprodávanějších modelů, který vám následně dopravíme na naší Poděbradskou prodejnu a vše nastavíme podle vašich potřeb. 

Klikněte zde:

 CRUSSIS 

 AUTHOR

LIBERTY

 

NEWvondrbike_banner_v__st__i__ek_1